FlyPix Michał Grybowicz 2023-07-23
Mazowieckie, ul. Grupy AK Krybar 7/38, 00-712 Warszawa
Telefon: 606-247-244

Wkraczamy w fascynujący świat fotografii, filmu i dronów razem z firmą FlyPix! Nasz zespół to ekipa utalentowanych pasjonatów, których zamiłowanie do sztuki obrazu przekłada się na doskonałość naszych usług. Działamy na rynku z powodzeniem od 2014 roku, a teraz zapraszamy Ciebie do odkrycia niezwykłego potencjału w obszarze foto-video-dron.

Nasze korzenie sięgają Warszawy, gdzie stworzyliśmy swoją fotografię doskonałą. Jesteśmy jednak nie tylko lokalni! Cały kraj stał się naszym polem działania – bez względu na miejsce, będziemy tam, gdzie potrzebna nam będzie sztuka obrazowania.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Wszystko, czego dusza zapragnie! Obsługa eventów to nasza specjalność – uwiecznimy dla Ciebie emocje, które pozostaną żywe na zawsze. Szukasz chwili wyjątkowej? Sesje zdjęciowe z nami to gwarancja niezapomnianych wspomnień.

Nie tylko kadry, ale i ruch – nasze filmy reklamowe to opowieść wciągająca i angażująca. Wizualna magia na najwyższym poziomie.

Ale to nie wszystko! Chwytamy wiatr w żagle, oferując ujęcia foto i video z drona. Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych to nasza przepustka do unikalnych perspektyw.

Wskakuj na naszą stronę internetową i przekonaj się, jaką magię foto-video-dron możemy stworzyć razem. FlyPix to nie tylko firma, to wyjątkowe doświadczenie obrazowania. Wybierz nas, by Twoje marzenia nabrały kolorów i lotu!

https://www.flypix.pl

Ocena: 0
Wyświetleń: 32 Dodał(a): flypix


Komentarze
Inne propozycje